İstanbul'da aşk başkadır...

.. ama aşk her yerde güzeldir. Biz de İstanbul merkezli bir firma olarak, Türkiye'de ve dünya genelinde danışanlarımıza hizmet veriyoruz. Ana ofisimiz, şehrin iş merkezi Levent'in sessiz sokaklarından bir tanesinde yer almaktadır. Anadolu yakasında yaşayan danışanlarımız için ise Suadiye'de bahçesinde portakal ağaçları bulunan ikinci bir ofisimiz bulunmaktadır. İstanbul ve Türkiye dışında yaşayan danışanlarımız için ise görüntülü konuşma yoluyla ilk görüşmemizi yapabiliyoruz. 

Dijital değil, kişisel..

Tenkap offline bir çöpçatanlık platformudur. Diğer bir değişle, danışanlarımızın ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlamak için bütün iletişimimiz yüz yüze yapılmaktadır. Danışanlarımızın karakterlerini, dünya görüşlerini, kişisel tarzlarını ve enerjilerini de göz önüne alarak eşleştirmeleri yapıyoruz. 

Bir insanın hayatındaki en önemli seçim eş seçimidir.

Hayatımızı paylaşacağımız kişiyi doğru bir şekilde seçmek için hem kendimizi tanımalı hem de ilişkiye kendimizin ne kattığını bilmemiz gereklidir. Eğitimli ve tecrübeli ilişki danışmanlarımız sizi anlamakla kalmaz, aynı zamanda farkındalığını artırmanıza destek olarak önce kendiniz sonra başkaları ile ilişkilerinizi geliştirmenize sebep olur. Bu şekilde sağlıklı ve bilinçli bir ilişki yaratmanıza katkıda bulunurlar. 

Her kuş kendi türüyle uçar

Danışanlarımızın referansı bizim için çok önemlidir. Yeni danışanlarımızla eskiden çalışmış olduklarımızın referansı ve yönlendirmesi ile ya da onları ofisimize davet ederek tanışıyoruz. 

Nispetiye Cad. Peker Sok. Esen Apt. B Blok No:32 D:5 Levent, İstanbul, Türkiye

 G: +90 545 219 60 30

 T: +90 212 279 88 51

 info@tencerekapak.com

  • Instagram - Siyah Çember
  • YouTube - Siyah Çember
  • LinkedIn - Siyah Çember