HİZMETLERİMİZ
ALGORİTMA

Yeni ilişkiniz için neyi isteyip istemediğinizi en etkili şekilde anlayarak, sürecimizde nasıl hareket edeceğimize birlikte karar verdiğimiz bir soru sistemi. Gizliliği esas aldığımız birebir görüşmemiz ile sizi tanıyoruz. İlişki beklentilerinizi beraber çerçeveliyoruz ve beklentilerinizin özetini size yazılı olarak iletiyoruz. Sorularımızı yanıtlarken hem keyif alıyorsunuz, hem de kendinizi daha iyi tanıyorsunuz.

BULUŞMALAR

Algoritmamıza verilen cevaplar doğrultusunda %80 ve üzeri uyum sağlayan ve doğru ilişki potansiyeline sahip olduğunu düşündüğümüz kişilerin buluşma süreci. Danışanlarımıza önceden birbirlerinin ilişki beklentilerine neden yüksek oranda uyduklarını anlatıyor ve birbirlerinin fotoğraflarını gösteriyoruz. Şans vermeye açık kişilerin iletişim bilgilerini aynı anda iki taraf ile de paylaşıp, buluşmalarına vesile oluyoruz.

DANIŞMANLIK

Buluşmalardan önce veya sonra, şirketimizin kurucusu Yunus Sezener ile birebir danışmanlık sürecidir. Bu danışmanlığın dışında, kendinizi daha iyi tanımanız, ikili ilişkileriniz ile ilgili farkındalığınızın artması ve dönüşüm adına size ekstra hizmetler sunabiliyoruz. İlk olarak ‘’İlişki koçluğu veya mentorluğu’’,  ‘’Psikolojik danışmanlık’’, ‘’Şiddetsiz iletişim’’, ‘’Stil ve imaj danışmanlığı’’, ‘’Sosyal medya danışmanlığı’’, ‘’İlk buluşma danışmanlığı’’ olmak üzere, ilişkiler ile ilgili hizmet almak istediğiniz diğer danışmanlık alanlarında da bize başvurabilirsiniz.

TENKAP HEADHUNT

Algoritma görüşmemizin çıktılarına göre, danışanımızın beklentilerine uygun ve danışanımız gibi birisini arayan kişiler havuzumuzda olmadığında, onlar için havuzumuzun dışından biri veya birilerini bulma süreci. Danışanımızın aradığı özellikteki kişilere, ortak tanıdık vesilesiyle ulaşıyoruz ve iki tarafın da ilişki beklentileri yüksek oranda uyduğunda, tanışmalarına vesile oluyoruz.

 

ÜYELİKLERİMİZ

TENKAP

Tenkap, ilk görüşmenin Yunus Sezener ile yapıldığı; kişilerin yalnızca tanışmalarına vesile olunan hizmetimizdir. İlk görüşmemiz sonrası, bu hizmetin iletişimi telefon üzerinden sağlanır.

TENKAP PLUS

Tenkap Plus, ilk görüşmenin Yunus Sezener ile yapıldığı; kişilerin tanışmalarına vesile olunan ve aynı zamanda danışmanlık hizmeti verilen hizmetimizdir. İlk görüşmemiz sonrası, bu hizmetin iletişimi, aylık olarak birebir yüz yüze sağlanır.

 

TENKAP CLUB

SEMİNERLER

Kurucumuz Yunus Sezener’in ilişkiler üzerine verdiği seminerleri Biletix üzerinden takip edebilirsiniz. Bazı zamanlar, Türkiye’den ve ülkemizin dışından gelen konuşmacılar ile de seminer ve workshop’lar düzenleyebilmekteyiz. Hayatınızda farklılık yaratacak yenilikçi, yaratıcı ve keyifli seminerlerimiz, sizi ortak ilgileriniz olan katılımcılarla aynı platformda bir araya getirecek.

ETKİNLİKLER

Tenkap çalışanları eğlenmeyi ve eğlendirmeyi çok seven kişilerdir. Tenkap üyelerine ve onların yakınlarına özel eğlenceli etkinlikler ve partiler düzenlyebiliyoruz. Bu buluşmalar, internet sayfamızdaki takvimde olduğu gibi, danışanlarımıza e-posta veya whatsapp konuşma üzerinden de ulaşabiliyor. Hayatınıza yaratıcılık katacak ve düşünce sisteminizi olumlu yönde etkileyen etkinlik tasarımları için ekibimiz her gün çalışmaktadır. Asıl hizmetimiz olan birebir buluşmaların yanında, yepyeni insanlarla tanışmak isterseniz, keyifli vakit geçirmeye ve hep birlikte sosyalleşmeye sizleri bekliyoruz.

TENKAP KURUMSAL

Hayatımızdaki her şey ilişkilerle ilgili. Önce kendimizi tanımak ve kendimiz ile ilişkimizi doğru şekilde yönetmek; sonra da aynısını çevremizdekiler ile yapabilmek bizce çok önemli. Kurumsal yaşamımızda istediğimiz ilişkileri yaratmak, önce özel hayatımız ve etrafımız ile olan ilişkilerilerimizde huzur ve barış içinde olmaktan geçiyor.  Çalışma arkadaşlarımız, yöneticimiz veya şirkette her seviyede çalışan kişiler için birebir ve grup çalışmalarımız mevcuttur. Şirketlere sunduğumuz çözümlerde, önce şirketlerin ihtiyaçlarını dinliyoruz, sonra da onlara ilişkiler özelinde eğitimler ve çözümler tasarlıyoruz.

Nispetiye Cad. Peker Sok. Esen Apt. B Blok No:32 D:5 Levent, İstanbul, Türkiye

 G: +90 545 219 60 30

 T: +90 212 279 88 51

 info@tencerekapak.com

  • Instagram - Siyah Çember
  • YouTube - Siyah Çember
  • LinkedIn - Siyah Çember